• 10301-Extreme Uyumlu Ağlar GBASE-SR SFP +, 850nm, MMF üzerinde 300 m kadar

10301-Extreme Uyumlu Ağlar GBASE-SR SFP +, 850nm, MMF üzerinde 300 m kadar

Referans: w24014

Durum : Yeni ürün

  • ₺178.46

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 10cm x 10cm x 5cm (3.94in x 3.94in x 1.97in)

Paylaş

10301- aşırı Networks uyumlu 10GBASE-sr sfp+, 850nm, 300m kadar üzerinde MMF
10301
100% aşırı uyumlu
10GBASE-sr sfp+ 850nm 300m alıcı
Ce ile kaliteli, rohs, fcc
özellikler ve spesifikasyonlar Form faktörü: sfp+ Cihaz türü: alıcı modül Arayüzü( otobüs) türü: plug- modülü Bağlantı teknolojisi: kablolu Uygulama: 10GBASE-sr Veri aktarım hızı: 10 Gbps Dalgaboyu: 850nm Maksimum mesafe: 300m Fiber türü: mmf Konektörü: duplexlc Ddm: ddm ile çalışma sıcaklığı: 0~70 °; c Uyumlu msa sfp+ özellikleri
Garanti:
Veriyorum tüm reklamı optik alıcı yepyeni yeni aksam ve parçaları ve kesinlikle kullanmayın eski ve yenilenmiş malzemeleri. Tüm optik alıcı geçirdik fonksiyonel test ve yaşlanma testi. Biz 3 yıl garanti tüm optik alıcı tarihinden itibaren sevkiyat.

Etiketler: Ucuz 10301 Extreme Uyumlu Ağlar GBASE SR SFP +, 850nm, MMF üzerinde 300 m kadar, Yüksek Kalite 10301-Extreme Uyumlu Ağlar GBASE-SR SFP +, 850nm, MMF üzerinde 300 m kadar, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

  • is_customized: Evet
  • Marka Adı: LODFIBER
  • Model Numarası: SFP-XG-SX-MM850-A

Aksesuarlar

EXFO OTDR Stylus 1 çift
İlgili
Yeni HW UA5000 PWX H602PWX0 monografi var are800, 000 SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.
İlgili
Avaya ERS3500 yığını (Nortel) kablo anahtarı hattı E6 yığını SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.
İlgili
FTTH Için Fujikura CT-20 ct-30 CB-16 Optik Fiber Cleaver kesici 16 yüzeyler bıçakları Fujikura IÇIN CT-30 CT-20 Fiber Cleaver Yedek Bıçak CB-16 Fiber Optik Cleaver Blade Ücretsiz kargo Özellikler Fujikura CT-30 Fiber Cleaver Yedek Bıçak CB-16 Fujikura 'CT-30A Cleaver yüksek hassasiyetli adaptör plakası ile Tek-Fiber Cleaver, 16-pozisyon bıçak ve hurda toplayıcı.
İlgili
HW 10g optik modülü 1310-nm 1.4 KM SFP + tek modlu zte BBU RRU SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.
İlgili